Łukasz Gałosz zwycięzcą biegu na 10 kilometrów z czasem 0:34:59!

W minioną sobotę na terenie naszej firmy zorganizowany został KEAW LG Cluster Maraton 2019, czyli bieg dla pracowników naszej firmy oraz ich bliskich. Tegoroczna edycja imprezy spotkała się z dużym zainteresowaniem, a do udziału zgłosiło się ponad pięćset osób. Uczestnicy startowali w rywalizacji na dystansie pięciu oraz dziesięciu kilometrów. Najmłodsi uczestnicy mogli spróbować swoich sił w biegu na kilkaset metrów.

Naszą „dziesiątkę” w tym roku wygrał Łukasz Gałosz, który na co dzień pracuje w LG Chem Wrocław Energy jako Security Manager. Przybiegł na metę z czasem 0:34:59. Bieganie to jego pasja, a firmowa impreza była dobrą okazją do sprawdzanie własnej formy.

– Bardzo fajna trasa między budynkami firmy, sprzyjająca biciu życiowych rekordów. Biegam od 10 lat, na dystansach od 5 km do 100 km. Trzynaście razy ukończyłem dystans maratoński oraz sześć razy brałem udział w biegach górskich powyżej 42 km 195 m. Najdłuższym biegiem, w którym startowałem był „Bieg Rzeźnika Ultra” na dystansie 100 km w 2015 r. Prowadzę również bloga biegowego „Tata_Biega”, starając się popularyzować bieganie wśród rodziców, ale nie tylko – powiedział Łukasz po biegu i zadeklarował, że za rok również wystartuje.

Korzystamy z plików cookies. Tu możesz zapoznać się z naszą Polityką prywatności, w tym z informacją, jakie pliki cookies są stosowane na naszej stronie i jak można nimi zarządzać.